Doradztwo BRANŻOWE

oferta wiedzy naszych ekspertÓw

 

obrazOferujemy naszym Klientom usługi w zakresie konsultingu związanego z terenami zieleni:

  • osobom prywatnym proponujemy konsultacje ogrodnicze, recenzowanie projektów, doradztwo prawne (związane np. z wycinką drzew)
  • firmom oraz organizacjom publicznym zapewniamy ekspertyzy sądowe, przygotowywanie dokumentacji dla spraw urzędowych, nadzór projektowy inspektora terenów zieleni.

usŁugi specjalistyczne

mniej typowe zlecenia...

 

obrazW naszej ofercie znajduje się wiele usług, które po prostu nie mogą znaleźć się w cenniku: jako bardzo nietypowe lub wymagające indywidualnej wyceny. Są to np. przesadzenia drzew, cięcie gałęzi drzew z wysięgnika koszowego lub metodą alpinistyczną.

W jakiejkolwiek kwestii związanej z terenami zieleni - choćby najbardziej nietypowej - zachęcamy do kontaktu z nami. W sprawach trudnych zazwyczaj pomagamy "od ręki" - a w sprawach niemożliwych staramy się wydatnie pomóc poprzez doradztwo oraz konsultacje.

Mając pytania lub wątpliwości - najszybszą metodą na ich rozwianie będzie z pewnością skontaktowanie się z nami. Zazwyczaj proponujemy wtedy niezobowiązujące spotkanie, przyjeżdzamy do Państwa oraz przedstawiamy szczegóły rozwiązania.